Titulinis
Apie mus
Naujienos
Mūsų siekiai
Kovos menas
Adresas
 • Kovos menas
 • Joga
 • Rytų sveikatingumo gimnastika

  Kovos menas

  Mūsų organizacijoje dėstomas kovos menas yra labai specifiškas. Specifiški ir visi kiti mūsų kultivuojami psichofizinio lavinimo metodai, nes visur akcentuojame sveiką ir naturalią gyvenseną, bei nuolatinį tobulinimąsi kūnu ir protu. Kaip ir visuose mūsų kultivuojamose srityse, akcentuojame paprastumą ir natūralumą, bei harmoniją su pačiu savimi, su kitais žmonėmis, ir su visa gamta. Remiantis šiuo pagrindu ir yra studijuojamas kovos menas. Mokome savigynos su ginklu ir be jo, taip pat su visais kitais mus supančiais, kasdieniniais daiktais. Bet į ginklą daugiau žiūrime kaip į pagalbinę priemonę lavinant save, o ne kaip į butinybę besiginant.Nebent, reikia atlikti kažkokią spec. užduotį, tada ginklai ir daiktai yra būtini.

  Baziniai dėstymo pagrindai yra artimi japonų karatedo menui, kaip PANČIAK SILATAS, OKINAVATE, ar ŠAOLINIO GUNFU. Be to, supažindiname su įvairiais kitais menais, tokiais kaip NINJUTSU, ŠORENDŽI KEMPO, AIKIDO, ČIGUN, TAIČI ir ktitais, kiek to reikalauja savigynos mokslas ir psichofizinio lavinimo sistema apskritai. Juk visi šie menai, tai puikūs metodai lavinti savo kūną ir protą, o be to, žinios smarkiai įtakoja meistriškumą. Supažindiname su įvairių menų filosofija, pasaulėžiūra ir specifiniais psichofizinio treningo metodais, kurie padeda gyventi sveikai ir laimingai. Išskiriame vaikų ir moterų kovos meno sistemas, kurių svarbiausias akcentas, yra psichologinė ir fizinė savigyna mūsų šiuolaikiniame, kasdieniniame gyvenime! Tai menas nugalėti savo baimes ir nepasitikėjimą savimi, tai menas padedantis gauti teisingą žinią iš gamtos, tai menas sugebėti apsiginti ir apginti kitus, net jeigu jie ir ginkluoti.Tai menas gyventi taip, kad kovoti niekada nereikėtų, nes bet kokia kova bus laimėta, dar net jai neprasidėjus. Tai menas gyventi sveikai ir laimingai.

  Kovos menas, jau nuo senų senovės, jau daug tūkstančių metų turi glaudų ir neatsiejamą ryšį su seniausiu pasaulyje mokslu, su indų jogą.Mokydami kovos meno, mokinius supažindiname ir sujoga, meditacija, bei sveikatingumo gimnastika.

  Joga • Created by Vilkatas