Titulinis
Apie mus
Naujienos
Mūsų siekiai
Kovos menas
Adresas

Centras kultivuoja ir propaguoja tokias su psichofiziniu lavinimu susijusias sritis, kaip filosofija, psichologija, medicina, muzika, poezija ir kt.

Centro misija:

intensyviai dalyvauti visuomeninėje veikloje, puoselėti dorovines normas visuomenėje, studijuoti ir perteikti žmonėms psichofizinio lavinimo ir kūno kultūros žinias, kurios jau daug tūkstančių metų yra puoselėjamos praktiškai, siekiant gyventi sveikai ir laimingai, visiškai pasitikint savimi ir to mokyti kitus, padėti visiems kam reikia pagalbos.

Centro vizija:

Organizacija, "Mažas miškas" ateityje išsiplės, išsiplės ir jos veikla. Bus įsteigtas centras Vilniuje (ar kur nors kitur), apsodintas gražiu, natūraliu sodu. Tai bus sodyba, kurioje kiekvienas atvykęs ras poilsį ir ramybę, atgaivą. Centras "Mažas miškas" bus gyvas natūralios gamtos ir jos grožio pavyzdys.

mūsų organizacija visada sieks padėti visiems, kurie norės išmokti puoselėti ir gyventi natūralioje gamtoje, kurie sieks kurti eko sodybas ir gyventi harmonijoje su gamta, nežalojant ir nekeičiant jos.

Su gerų žmonių pagalba organizacija užsiims knygų bei žurnalų leidyba, kuriais propaguos mokslą, meną, kultūrą ir sveika gyvenseną.

Centras "Mažas miškas" nuolat ieškos gerų žmonių ir bendraminčių, kurie pritars mūsų siekiams ir padės juos įgyvendinti.Created by Vilkatas